Novinky
  Naši psi
    Denny
    Jesse
    Ayko
  Naše feny
    Arya
    Happy
    Jefí
    Kimberly
    Netty
  Naše feny
    Daiquiri
    Grey
    Vrh A Mali
   
   
  Odchovy
  in memoriam
  vycvik obrany
  Guestbook
  Kontakt
  Odkazy
 
 
design © Mel
 
 
 
narozen 17. 6. 2017
8 psů, 1 fena
 
 
  Absolut Mali
Akido Mali
Arow Mali
Arres mali
Atomic Mali
Awar Mali
Azzro Mali
Akiri Mali
   
 
   
  Otcem štěňátek bude vynikající pracovní policejní pes Berry Sabathore. Je to chovem již velice prověřený plemeník, který na své potomky předává svou nádhernou tmavou barvu, krásnou hlavu, silnou kostru, výšku a zejména charakter a pracovitost. Berry vyniká velkým temperamentem, velkou chutí pracovat a zároveň vyrovnaou psychikou. Ve svých zákrocích v obraně, popřípadě v akci při práci u Policie ČR předvádí naprosto opravdové, razantní a tvrdé zákroky, silné a plné zákusy avšak zůstává dobře ovladatelný. Berry žije v rodině svého psovoda a má vynikající sociální chování.
 
 
   
 
   
 
   
 
   
   
  Matkou štěňátek bude Daiquiri Red Vixen alias Kiri. Je to fenka menšího vzrůstu s obrovským srdcem, neutuchající chutí pracovat a trénovat. Kiri má prostě motor. Dělá cokoli a kdykoli. Má obrovský tah na balonek a udělá pro něj cokoli. Vyniká rychlostí a obratností, ochotou spolupracovat se psovodem a má i potřebnou žravost. Na obraně vyniká velkou razancí s neuvěřitelným talentem pro odskoky do zákroků, velice přesvědčivými nástupy do bojů a fantastickým vyštěkáním. Přesto je na obraně výborně ovladatelná. Je to velice opravdová fena s pevnou psychikou. I Kiri žije v rodině a to s dalším psím kamarádem a též se dvěma malými dětmi. Kiri má výborné sociální chování. Další informace o ní, fotky, videa původ najdete zde.
 
   
  Očekáváme vrh štěňat s velice tmavým zbarvením, velice aktivních štěňat a vyrovnanou a stabilní psychikou. Dále předpokládáme velice pěkný exteriér se silnou kostrou, pěkné hlavy, tmavší oko, krátký formát. V povahách očekáváme spíše přátelské a sebevědomé psy s velkou chutí pracovat. Štěňata budou vhodná pro všechny typy sportů a druhy výcviku. Zejména pro IPO, Ring a služební výcvik.
  Spojení Berry Sabathore X Daiquiri Red Vixen je do 5 generace zcela nepříbuzné! Koeficient příbuznosti 0%.
   
 
 
 
 
 
   
  Fotogalerie:
  Stáří 3 hodiny
  Stáří 1 den
  Stáří 1 týden
  Stáří 2 týdny
  Stáří 3 týdny
  Stáří 3,5 týdne
  Stáří 4 týdny
  Stáří 5 týdnů - videa