Novinky
  Naši psi
    Denny
    Jesse
  Naše feny
    Happy
    Jefi
    Kimberly
    Netty
  Malinois
    Daiquiri
    Grey
    Vrh A
   
   
  Odchovy
  in memoriam
  výcvik
  Guestbook
  Kontakt
  Odkazy
 

 

 
design © Mel
 
 
 
 
 
   
  Arien z Údolí faraonů
  16.4.1992 - 26.4.2006
  Šampion ČR, Národní vítěz, Krajský vítěz, Oblastní klubový vítěz, 3x ČKS, nejkrásnější velký knírač výstavy, 4x Nejkrásnější veterán, vítěz soutěže Krása a výkon
  IPO 3, SchH 3, SchH A, OP 1, ZVV 1, ZM, ZZP 2
  Mistrovství republiky kníračů - 2. místo v kategorii IPO1 (junior), 4. místo v kategorii IPO3
  Vítěz Memoriálu Ogara v. Bartenwetzer
  bonitace 00/5AX/555
  HD 0
 
Ogar
vom Bartenwetzer

Int.Ch., Ch.CZ, Ch.H, Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz
ZM, ZVV2, IPO3, AD

Wotan
v. Giebiko

výborný
IPO2, SchH3, FH3

Jaenky
v. Weissen Fals
Questa
v. Giebiko
Jana
v. Bartenwetzer

Ch.VDH, Ch.D, Ch.Lux, Klub.vítězka
SchH1, AD

CH Donn
v. Güntersal
Borgi
v. Bilsteinblick
Dipsacella
Hanno CS

Krajská vítězka
ZM, ZVV1

Igor
v. Bartenwetzer

Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz
SchH3, FH, BH, AD

CH Donn
v. Güntersal
Borgi
v. Bilsteinblick
Cheri
z Pelikánova mlýna CS

výborná
ZM, ZVV2, ZZP1, IPO1

Jerry
v. Rohrteich
Arina
z Pelikánova mlýna
    
 
   
 

   
   
  Kimberley Radinie
  7.12.1999 - 23. 8. 2011
Šampion ČR, res.CACIB, 2x res.CAC, 2x ČKŠ, 2x res.ČKŠ, OKV
SchH A, BH, ZVV 1, ZM
bonitace 01/5ATb/555
HD 3/2
majitel Dana Žaloudková
 
Ilko
v. Lobbachtal

Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz, CACIB
SchH3, FH, AD
HD 0

Eicko
v.d. Hohen Ward

Ch.D, Klub.vítěz, Evropský vítěz
SchH3, AD
HD 0

CH Ursus
v. Steinalbtal
ICH Hasso
v. Günterstal
CH Gita
v. Steinalbtal
Krischa
v.d. Hohen Ward
CH Cäsar
v.d. Hohen Ward
Eibe
v. Schwarzen Lot
Chanel
v. Lobbachtal

BH
HD 0

ICH Artus
v. Gillbachland
ICH Boris
v. Bilstenblick
ICH Britta
v. Steinalbtal
Ytha
v. Lobbachtal
ICH Hondo
v. Günterstal
CH Judy
v. Lobbachtal
First Lady
Radinie

CAJC, CAC, r.CACIB, ČKŠ, Oblastní vítězka
HD a(0/0)

Harri
de Pichera

Int.Ch., Ch.F, BIS, Klub.vítěz, Klub.Ch.
HD A

CH Vania
de Pichera
CH Cunter
de Better Can
CH Maat
de Pichera
CH Peka
de Pichera
CH Guinch
de Pichera
CH Rena
v. Günterstal
Hella
v. Trollenhorst

Int.Ch., Ch.CZ, Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítězka
IPO1, BH
HD a(0/0)

ICH Ogar
v. Bartenwetzer
Wotan
v. Giebiko
ICH Jana
v. Bartenwetzer
CH Wanja
v. Günterstal
CH Donn
v. Günterstal
CH Riva
v. Günterstal
 
   
 
   
   
  Arabella Aplaus Goldest Danubius
  26. 11. 2003 - 12.11.2012
výborná 1, CAC, ČKŠ, Vítěz třídy
FPr 1, BH, ZZO, ZOP, ZPU 1, ZM
HD 2
majitel Zdeňka Horáčková
 
Alberto Uno
Substantia Nigra

Int.Ch., Ch.CZ, Ch.SK, Klub.Ch., Klub.vítěz
BH, ZVV1, ZM
HD a(0/0)

Invicta
Valiant

JCh., CAC, CACIB
HD B

CH Nilo
v. Bergherbos
Kassan
v.d. Lederhecke
Elle
v. Bergherbos
Invicta
Seemeagain
ICH Free
de Pichera
Queen
v.d. Lederhecke
Brenda
Radinie

Ch.CZ, CACIB. BOB, ČKŠ
SchH1, BH, ZM
HD a(0/0)

ICH Free
de Pichera
CH Cunter
de Better Can
CH Maat
de Pichera
ICH Hella
v. Trollenhorst
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
CH Wanja
v. Günterstal
Kimberly
Radinie

Ch.CZ, r.CACIB, ČKŠ, Oblastní vítězka
SchHA, BH, ZVV1, ZM
HD d(3/2)

Ilko
v. Lobbachtal

Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz, CACIB
SchH3, FH, AD
HD O

CH Eicko
v.d. Hohen Ward
CH Ursus
v. Steinalbtal
Krischa
v.d. Hohen Ward
Chanel
v. Lobbachtal
ICH Artus
v. Gillbachland
Ytha
v. Lobbachtal
First Lady
Radinie

CAJC, CAC, r.CACIB, ČKS, Oblastní vítězka
HD a(0/0)

ICH Harri
de Pichera
CH Vania
de Pichera
CH Peka
de Pichera
ICH Hella
v. Trollenhorst
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
CH Wanja
v. Günterstal
 
   
 
   
   
  Cassius Clay Goldest Danubius
  27. 6. 2005 - 3. 8. 2014
majitel Lucie Havlíčková
BH, VPG A, ZM
Vložený závod při Mistrovství republiky kníračů 2008 - obrana dle IPO1 - 1. místo
 
Alex
Arabona

Krajský vítěz
Mistr republiky, IPO3, SchH3, ZVV1, ZM, ZZZ
HD a(0/0)

Eddy
od Tří dívek

Ch.D
SchH2
HD O

ICH Ogar
v. Bartenwetzer
Wotan
v. Giebiko
ICH Jana
v. Bartenwetzer
Ceza
Biga CS
ICH Exy
z Vlamber
Beryll
Černá fantazie
I'Mon Amour
Hanno Veto

Ch.CZ, CACIB. BOB, ČKS
SchH1, BH, ZM
HD a(0/0)

CH Titan
v. Bartenwetzer
CH Eicko
v. d. Hohen Ward
CH Viola
v. Heimeshof
Dessy
Hanno CS
CH Igor
v. Bartenwetzer
Cheri
z Pelikánova mlýna CS
Kimberly
Radinie

Ch.CZ, r.CACIB, ČKŠ, Oblastní vítězka
SchHA, BH, ZVV1, ZM
HD d(3/2)

Ilko
v. Lobbachtal

Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz, CACIB
SchH3, FH, AD
HD O

CH Eicko
v.d. Hohen Ward
CH Ursus
v. Steinalbtal
Krischa
v.d. Hohen Ward
Chanel
v. Lobbachtal
ICH Artus
v. Gillbachland
Ytha
v. Lobbachtal
First Lady
Radinie

CAJC, CAC, r.CACIB, ČKS, Oblastní vítězka
HD a(0/0)

ICH Harri
de Pichera
CH Vania
de Pichera
CH Peka
de Pichera
ICH Hella
v. Trollenhorst
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
CH Wanja
v. Günterstal
  Video z tréninku 24. 1. 2009:
 
   
 
   
 



 

   
   
  Eddie ze Slamáku
  13. 1. 2001 - 13. 11. 2014
IPO3, ZMT, ZPU1, VPG3
Účastník VZ IPO3
CACIT Lety 2007 - 12. místo
 
Freddie
Hronovský pramen

velmi dobrý
3x ÚM ČR, ZV3, IPO3, FH2, SchH3, SchHA, OP1, ZPS1
a(0/0)

Ben
z PS

velmi dobrý
ÚM ČR, ZVV3, IPO3, SchH3, ZZP2
a(0/0)

Treu
z PS
Treu v. Schäferstolz
Mora z PS
Ora
z PS
Treu v. Schäferstolz
Ilona z PS
Cora
Pohodelská samota CS

velmi dobrá
IPO3, ZVV2
a(0/0)

Cir
z Vrtovské doliny
Drago z Humňan CS
Agina Vefra CS
Besy
Blata CS
Chuligán z Boskovštejna CS
Axa z Blatenského zámku
Baska
od Tří hromů CS

velmi dobrá
ZM, IPO2, SchH1
a(0/0)

Ir
Bo-Ma CS

velmi dobrý
ZVV3, IPO1, OP1
a(0/0)

Din
z PS
Viktor v.d. Edelquelle
Vita z PS
Fleur
Bo-Ma CS
Alf Ankl CS
Dita z Města růží CS
Beny
v Zahradách CS

velmi dobrá
ÚM ČR, ZV3, IPO3, SchH1, OP2, ZZP2, ZLP1

Alan
z Údolí Střely CS
Dick z Gentu CS
Dixi z Milínova CS
Hita
Růžová farma CS
Ir z Dudákova
Chalva z Lochotínského parku CS
 
   
 

   
   
  Dark Derek Goldest Danubius
  29. 1. 2006 - 12.1.2015 ruptura střeva - cizí těleso
majitel Lenka Vrabcová
Šampion ČR, výborný 1, 4 x CAC, res. CACIB, ČKŠ
ZZO, BH, IPO1, IPO2, FPr1, FPr2
bonitace: 00/5A/5 + výkonnostní bonitace 55
HD A neg.
Vložený závod při Mistrovství republiky kníračů 2008 - obrana dle IPO1 - 3. místo, MR ČR kníračů 2009 junior 3. místo
test na barvení strsti NEGATIVNÍ
 
Clark
v. Klingsgarten

výborný
IPO2
HD a(0/0)

Alex
Arabona

Krajský vítěz
IPO3, SchH3, ZV1, ZM, ZZZ
HD a(0/0)

CH Eddy
od Tří dívek CS
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
Ceza
Biga CS
I'Mon Amour
Hanno CS
CH Titan
v. Bartenwetzer
Dessy
Hanno CS
Zora
v. Hatzbachtal

velmi dobrá
SchH3, AD
HD 0

Ali
v. Hilbort
Dux
v. Giebiko
Klea
v.d. Schönburg
Aira
v.d. Asseburg
Boy
v. Quirlbachtal
Mona
v.d. Asseburg
Nev Lemar
Barbara

Ch.CZ, CACIB, r.CACIB, ČKŠ, Nár.vítěz, BOB
FPr3, BH, ZVV1, ZM, ZZO, ZPU1
HD b(1/1)

Ingebar's
Uri Geller

Ch.US, Ch.RUS, CH.LU, CH.LIT, CH.DY

CH Lucas
de Campos de Oro
ICH Friper
de Pichera
CH Trufa
de Campos de Oro
CH Stablemaster's
Surprise
ICH Friper
de Pichera
ICH Stablemaster's
Electric Lady
Lemar Valens
Arabella

CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB

ICH Pectus
Zaicca
CH Pectus
Bistro
CH Pectus
Olive
CH Felisa-Raosh CH Adrian Graf Kaliostro
Targy Wood
Rassunta-Stark
  Video z tréninku 24. 1. 2009:
 
   
 
   
 




Derek a Andre

   
  ODCHOVY / Nachkommen/ Offspring
25.3.2001 - 28.5.2011 5 (3/2) matka Genial Grace Radinie
13.12.2011 - 12.2.2012 9 (3/6) matka Freya Nergal
   
   
  Dona Donatela Goldest Danubius
  29. 1. 2006 - 17.8.2015 (Anaplasmoza - infikována klíštětem)
majitel Michaela Vojtková
Výborná 1, ČKŠ (klub. CAC)
ZOP, BH, FPr1, FPr2, FPr3, IPO1, IPO2
bonitace: 00/4AR/6
HD A neg.
 
Clark
v. Klingsgarten

výborný
IPO2
HD a(0/0)

Alex
Arabona

Krajský vítěz
IPO3, SchH3, ZV1, ZM, ZZZ
HD a(0/0)

CH Eddy
od Tří dívek CS
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
Ceza
Biga CS
I'Mon Amour
Hanno CS
CH Titan
v. Bartenwetzer
Dessy
Hanno CS
Zora
v. Hatzbachtal

velmi dobrá
SchH3, AD
HD 0

Ali
v. Hilbort
Dux
v. Giebiko
Klea
v.d. Schönburg
Aira
v.d. Asseburg
Boy
v. Quirlbachtal
Mona
v.d. Asseburg
Nev Lemar
Barbara

Ch.CZ, CACIB, r.CACIB, ČKŠ, Nár.vítěz, BOB
FPr3, BH, ZVV1, ZM, ZZO, ZPU2
HD b(1/1)

Ingebar's
Uri Geller

Ch.US, Ch.RUS, CH.LU, CH.LIT, CH.DY

CH Lucas
de Campos de Oro
ICH Friper
de Pichera
CH Trufa
de Campos de Oro
CH Stablemaster's
Surprise
ICH Friper
de Pichera
ICH Stablemaster's
Electric Lady
Lemar Valens
Arabella

CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB

ICH Pectus
Zaicca
CH Pectus
Bistro
CH Pectus
Olive
CH Felisa-Raosh CH Adrian Graf Kaliostro
Targy Wood
Rassunta-Stark
 
dona
   
 



   
  ODCHOVY / Nachkommen/ Offspring
"I" vrh 18.10.2010 13 (9/4) štěňat - otec: XERRO vom HATZBACHTAL
"K" vrh 10.8.2013 7 (4/3) štěňat - otec: Eyk v. Lindelbrunn
   
   
  Nev Lemar Barbara
  11. 2. 2003 - 22. 11. 2015
Interšampion, Šampion ČR, Šampion SK, Klubový šampion KCHK, Klubový vítěz '06, Národní vítěz, Vítěz celostátní výstavy, Junior BIS, 2x BOB, 2x CACIB, 5x res.CACIB, 8x CAC ČR, 4x CAC, 2x res.CAC SK, 6x ČKŠ, 2x OKV
Světová výstava Poznaň, Polsko 2006 - výborná 5 ve tř. pracovní
FPr 3, BH, ZVV 1, ZM, ZZO, ZOP, ZPU 2
bonitace 00/5A/5, výkonnostní 55
HD 1, PRA+C neg., kardio neg., herpesvirus neg.
 
Ingebar's
Uri Geller

Ch.US, Ch.RUS, CH.LU, CH.LIT, CH.DY

Lucas
de Campos de Oro

Ch.US

ICH Friper
de Pichera
CH Cunter
de Better Can
CH Maat
de Pichera
CH Trufa
de Campos de Oro
CH Nilo
v. Bergherbos
Panda
de Campos de Oro
Stablemaster's
Surprise

Ch.US

ICH Friper
de Pichera
CH Cunter
de Better Can
CH Maat
de Pichera
ICH Stablemaster's
Electric Lady
CH Quintus
v. Bergherbos
Riesenhoff
Ziggy-Twiggy
Lemar Valens
Arabella

CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB

Pectus
Zaicca

Int.Ch., Ch.FIN, Ch.LAT, Ch.Nordic
HD A

CH Pectus
Bistro
Pectus
Christoffer
Pectus
Bessie
CH Pectus
Olive
CH Nilo
v. Bergherbos
WW Pectus
Raninja
Felisa-Raosh

Ch.UA, CACIB
IPO1

CH Adrian Graf Kaliostro
Targy Wood
CH Pectus
Yarry
CH Victoria
Ballensteros
Rassunta-Stark Oliver-Rifel
Jessy Tar
    
 
   
 
   
   
  Frajer Frenkie Goldest Danubius
  2. 2. 2007 - 3. 10. 2016
V1, KLUBOVÝ VÍTĚZ 2009, res. CACIB, BOB,  4x CAC, ISPU cert.,
5 x ČKŠ, 2x OKV, 2x Nejkrásnější v plemeni, 2x Nejkrásnější velký knírač
účastník Mistrovství světa ISPU 2010 Haren (ISPU WM 2010 Haren)
účastník Mistrovství světa ISPU 2011 Lausen (ISPU WM 2011 Lausen) - 2. místo VICEMISTR SVĚTA !!! a VICEMISTR SVĚTA v družstvech !   Vizeweltmeister !
účastník Mistrovství světa ISPU 2012 Horní Bříza (ISPU WM 2012 Horní Bříza)
účastník Mistrovství světa ISPU 2013 M.Fiorentino (ISPU WM Firenze) - nejlepší stopa 100 bodů !!! Top Fährte mit 100 p.
MR ČR kníračů 2010 - 2. místo, Vicemistr republiky! Vizemeister CZ !
MR ČR kníračů 2011
MR ČR kníračů 2012 - 1. místo, Mistr republiky, CACT, nejlepší poslušnost závodu! Meister CZ, Top UO, CACT !
MR ČR kníračů 2013 - 2. místo res. CACT, Vicemistr republiky! Nejlepší stopa 99 bodů./Vizemeister CZ Top Fährte 99p.
MR ČR kníračů 2014
MR ČR kníračů 2015 - 4. místo, druhá nejlepší obrana za 91 bodů a to již v 8,5letech!
CACIT Dobříš 2012 všech plemen / alle Rassen - 4.místo, nejlepší stopa za 99  bodů, 4.platz +TOP Abt.A - 99 p.
CACIT Dobříš 2013 všech plemen / alle Rassen - 6.místo
IPO1, IPO2, IPO3, BH, SPr.1, SPr.2, SPr. 3, OB-Z
bonitace: 00/7A/5 + výkonnostní bonitace 55
HD A neg., DOV - PRA,C,L - negativní (2015)
test na barvení strsti NEGATIVNÍ
   
 
Akido
v. Elberfeld

výborný, CAC, VDH, KSA, ISPU
IPO3, VPG3, AD,
MS'06-ISPU
HD A1
PRA-C-LL neg.

Enno
v. Hatzbachtal

výborný
IPO3, SchH3, FH1, AD, MR'00-D
HD 0

Ecco
v. Köppel
Nick
v. Werraeck
Cobra
v. Köppel
Cris
v.d. Rammelburg
Astor
v. Helmegrund
Arit
v.d. Österwiese
Ulla
v. Elberfeld

Ch.D, Klubsieger
IPO3, SchH3, FH1, AD
HD 0

Ali
v. Hilbort
Dux
v. Giebiko
Klea
v.d. Schönburg
Mia
v. Elberfeld
Curry
v. Elberfeld
Alexa
v. Köppel
Nev Lemar
Barbara

Ch.CZ, CACIB, r.CACIB, ČKŠ, Nár.vítěz, BOB
FPr3, BH, ZVV1, ZM, ZZO, ZPU2
HD b(1/1)
PRA-C neg.

Ingebar's
Uri Geller

Ch.US, Ch.RUS, CH.LU, CH.LIT, CH.DY

CH Lucas
de Campos de Oro
ICH Friper
de Pichera
CH Trufa
de Campos de Oro
CH Stablemaster's
Surprise
ICH Friper
de Pichera
ICH Stablemaster's
Electric Lady
Lemar Valens
Arabella

CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB

ICH Pectus
Zaicca
CH Pectus
Bistro
CH Pectus
Olive
CH Felisa-Raosh CH Adrian Graf Kaliostro
Targy Wood
Rassunta-Stark
  Video z výcviku:
 
Bedea, prosinec 2008
   
 
Bedea, prosinec 2008
   
 
Bedea, listopad 2008
   
   
 
   
 
   
  ODCHOVY / Nachkommen/ Offspring
13. 8. 2011 - 14. 10. 2011 6 (4/2) štěňat - matka Xara Hanno Veto
7. 3. 2012 - 8.5.2012 7 (3/4) - matka Annie Magic Black Diamond
27.2.2012 -27.5.2012 10 (6/4) matka Derika Apovery
31.3.2012 - 30.5.2012 12 (5/7) matka Darcy vom Stedepark
8.5.2012 - 7.7.2012 - 8 (3/5) matka Jackie Jess Slunecní paprsek
23.3.2013 - 24.5.2013 (2/4) matka Baylee von der alten Oele
7.6.2013 - 8.8.2013 - 7 (4/3) matka Anabelle Fruma Sidus
23.8.2013 - 21.10.2013 - 6 (3/3) matka Blackmoore Radinie
8.4.2014 - 11.6.2014 9 (6/3) matka Carmen Bohemia Ness
5.12.2014 - 3.2.2015 - 5 (3/2) matka Blackmoore Radinie
3.1.2015 - 7.3.2015 - 6 (4/2) matka Kim Possible von Blackmoore
12.2.2015 - 13.4.2015 - 10 (3/7) matka Montez-Lola v. Ermada
11.8.2015 - 14.10.2015 4 (2/2) matka Neritas IQ Stanios

   
  Elegant Emily Goldest Danubius
  narozena 30. 8. 2006
majitel Lucie Nováková
Výborná 1, ČKŠ, OKV
ZZO, BH
bonitace: 00/4A/5 + výkonnostní bonitace 44
   
 
Clark
v. Klingsgarten

výborný
IPO2
HD a(0/0)

Alex
Arabona

Krajský vítěz
IPO3, SchH3, ZV1, ZM, ZZZ
HD a(0/0)

CH Eddy
od Tří dívek CS
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
Ceza
Biga CS
I'Mon Amour
Hanno CS
CH Titan
v. Bartenwetzer
Dessy
Hanno CS
Zora
v. Hatzbachtal

velmi dobrá
SchH3, AD
HD 0

Ali
v. Hilbort
Dux
v. Giebiko
Klea
v.d. Schönburg
Aira
v.d. Asseburg
Boy
v. Quirlbachtal
Mona
v.d. Asseburg
Kimberly
Radinie

Ch.CZ, r.CACIB, ČKŠ, Oblastní vítězka
SchHA, BH, ZVV1, ZM
HD d(3/2)

Ilko
v. Lobbachtal

Ch.D, Ch.VDH, Klub.vítěz, CACIB
SchH3, FH, AD
HD O

CH Eicko
v.d. Hohen Ward
CH Ursus
v. Steinalbtal
Krischa
v.d. Hohen Ward
Chanel
v. Lobbachtal
ICH Artus
v. Gillbachland
Ytha
v. Lobbachtal
First Lady
Radinie

CAJC, CAC, r.CACIB, ČKS, Oblastní vítězka
HD a(0/0)

ICH Harri
de Pichera
CH Vania
de Pichera
CH Peka
de Pichera
ICH Hella
v. Trollenhorst
ICH Ogar
v. Bartenwetzer
CH Wanja
v. Günterstal
 
   
 
   
   
  Hattrick Hasko Goldest Danubius
  12. 4. 2009 - 29.8.2018
majitel Jaroslav Vidrna, Hubenice
výborný, res. ČKŠ
zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3, IPO-FH
bonitace - 0z0/5Ar/5
HD A, ED 0
účastník Mistrovství světa ISPU 2014 Götzis (ISPU WM 2014) - 19. místo (100-90-80)
MR ČR kníračů 2015 - 2. místo, Vicemistr republiky, nejlepší stopa závodu s 97 body
   
 
XERRO
vom HATZBACHTAL

velmi dobrý
AD, BH, VPG1, IPO3
HD - A
Körung 1-1-2-1

FERRO v. Elberfeld

Výborný, Klubový vítěz
IPO 3,VPG 3,FH2,AD,BH, IPO-FH
Německý Vicemistr stopař PSK 2008
2 x Účastník MS ISPU, 3x Úč. MR,1x MR všech pl.
Körung 1-1-1-1
HD - A

FALKO v.Elberfeld

IPO3, VPG3,
ISPU Vicemistr světa 00 3xÚč.MR PSKaMRVDH
HD - 0, výborný

HEXER v.d. Wolfseiche
Výborný, SchH3,IPO3,BH, HD - 0

CH. NIXE v.Elberfeld
Klubový vítěz, Dt. Šampion, SchH3, FH,BH HD - 0
MISS LEE v. Elberfeld

BH,VPG3,IPO3, FH1
VD, HD - 0

MIKE v. Kenmore
VD,SchH3,IPO3,HD-0,úč MS,MR
CH. ULLA v. Elberfeld
IPO3,VPG3,FH2,HD-0,úč.MR, Kbsg.
ULRIEKE
v. HATZBACHTAL

Matka 4 účastníků Misrovství světa
po 2 různých otcích
výborná
AD, BH, IPO1
HD - A

FALK v.Weseler Wald

Klubový vítěz,
AD, BH, FH1, DH-PO1,
HD - 0

CH. RAY v.d. Hohen Ward
SchH3, IPO3, FH,HD–0,Euro sg.
CH. Aphrodite
v. WeselerWald
SchH3,IPO3,BH,HD-0,Kbsg.
ANKA v.Honigberg

Úč. MR a MS,
AD,BH,VPG3,IPO3,
Výborná
HD - 0

BASKO v. Messeler Park SchH3,IPO3,BH,HD-0,Kbsg.
Vicky v.Hatzbachtal
výborná, SchH3, FH, HD - 0
ICH. Nev Lemar
Barbara

Interš., Šampion. ČR,SK, Klub.ČR,
Národní a Klub. vítěz, 2xCACIB
Vítěz celost. spec. v.
2xBOB, 8xCAC, 4xr.CACIB,OKV, 2xr.CAC, 3xČKŠ, BIS junior
ZM,ZVV1,FPr3, BH, ZOP, ZPU2
HD - 1
00/5A/5
Výkonnostní bonitace - 55
PRA,C- neg.(oči), Kardio neg.

CH. INGEBAR´S URI
GELLER

Šampion USA, Rus, LU, BY, LIT
IPO1
HD 0

CH. LUCAS de Campos
de Oro

Šampion USA
HD - 0

ICH. FRIPER de Pichera
IPO, ICH,Svět vít,Šamp.E,I,ES,LUXHD-0
CH. TRUFA de Campos
de Oro

Šampion Espaňa
CH. Stablemaster's
Surprise

Šampion USA

ICH. FRIPER de Pichera
PO, ICH,Svět vít,Šamp.E,I,ES,LUXHD-0
ICH- Stabelmaster´s Electric Lady
ICH,World + Euro vítěz IPO1
LEMAR VALENS
ARABELLA

2x CACIB, r.CACIB,
4x CAC, r.CAC
HD - A

ICH. Pectus ZAICCA

Interšamp., Šamp. FIN, NORD, LAT,16xCACIB
HD - 0, IPO 1

CH. Pectus BISTRO
IPO1 HD- 0 Euro vít., Šampion FI,VDH
CH. Pectus OLIVE
Šampion FIN, HD 1
CH. FELISA Raosh

CACIB, Šampion UKR
IPO 1
HD - A

CH. ADRIAN GRAF KALIOSTRO TAGRY WOOD
Šampion UKR
RASSUNTA Stark