Novinky
  Naši psi
    Jesse
    Ayko
  Naše feny
    Arya
    Kimberly
    Netty
  Malinois
    Daiquiri
    Grey
    Vrh A
   
   
  Odchovy
  in memoriam
  výcvik
  Guestbook
  Kontakt
  Odkazy
 
 
design © Mel
 
 
 
David Rohlena Vás vítá na své stránce.
Co zde najdete?
 
 
   
 
   
  Kde se můžeme potkat
  treninky máme celkem pravidelně a na různých místech:
 
  Případný trenink si vždy domluvte telefonicky předem - 606 622 898
   
   
  Povídání k seznámení s kynologií
  Od dětství jsem sportoval a jako správný dorostenec a junior jsem vyzkoušel kde co. Nejdéle (a s největšími úspěchy) jsem se věnoval skokům do vody, fotbalu a nakonec bojovým sportům. A jak jsem se dostal ke kynologii?
Vlastně úplně náhodou, když můj mladší bratr "zachránil" 3 dny staré štěně NO. Celá rodina jsme ho doslova odkojili a ve chvíli, kdy dostal jméno Dag bylo jasné, že u nás zůstane. Rodinná rada rozhodla, že cvičit s ním budu já - a tím to všechno začalo.
Přihlásil jsem se na cvičák do Jinonic a po čase jsem se tam začal učit figurovat. Po několika málo letech jsem si zřídil vlastní cvičák a psí hotel v Praze 5 na Císařské louce. Začal jsem intenzivně spolupracovat s tehdy dá se říci nejlepším figurantem Michalem Andrýsem. Zejména pod jeho vedením jsem se vypracoval natolik, že mi v roce 2000 přidělila komise ČKS titul svazového figuranta. Po 2 letech mi bohužel přidělili I.třídu. Následovalo období závodění s vlastními psy a zároveň doba velkých změn a zdokonalování. Letos se mi podařilo vybojovat opětovné zařazení do elitní skupiny svazových figurantů.
Jaké jsou mé úspěchy v kynologii? Složil jsem s mnoha (i cizími) psy nespočet různých zkoušek, ale hlavně jsem několika násobný účastník výběrových soutěží ČKS na MS.
S německým ovčákem Carro Gaja Nova jsem složil IPO3, SChH3, OP1 a společně jsme vyhráli mnoho putovních pohárů. Jako 4 letý mi Carro vážně onemocněl a záhy odešel do psího nebe. Nyní je tam i s mým NO Ronym, který byl mým partnerem dlouhých 14 let. S tímto nalezencem jsem složil ZM, ZVV1 a OP1 a též jsme vyhráli spoustu "puťáků".
Následníkem Carra je NO Eddie ze Slamáku, který má též složeno IPO3, ZMT a ZPO1, společně závodíme na velkých i malých závodech. Na letošním CACITu v Letech jsme vybojovali 12. místo. Sezona 2008 bude naše poslední, chystáme se na výběrové závody, tak snad nám bude zdraví sloužit.
Společně s manželkou Petrou chováme velké černé knírače (duší jsem pořád ovčáčkář) a jednoho odchovance jsem si nechal a nyní společně trénujeme. Doufám, že to bude další závodník. Denny je životní optimista a jeho výcvik je pro nás oba skvělou zábavou. Petra říká, že jsme se hledali, protože jsme stejní "cvoci".
   
   
 
 
 
 

   
  více fotek v galeriích:
  Stanios Cup 2008 od Wami, Stanios Cup od Mel
   
  Tréninky Choteč
  - 22. 3. 2008 - 1. část, 2. část
  - 26. 7. 2008 - 1. část, 2. část