Novinky
  Naši psi
    Denny
    Hasko
    Jesse
  Naše feny
    Emily
    Happy
    Jefi
    Kimberly
  Malinois
  Odchovy
  in memoriam
  výcvik
  Guestbook
  Kontakt
  Odkazy
 
 
LVT Dogmania
 
design © Mel
 
NOVINKY Z ROKU 2011
- archiv 2007 a 2008
- archiv 2009
- archiv 2010
- archiv 2012

- archiv 2013

 
 
   
  20. 12. 2011
  Plánujeme krytí!
V roce 2012 pojedeme s naší Donou Donatellou Goldest Danubius na krytí !!!
Wir planen im Jahr 2012 Wurf ! We are planning a litter in 2012 !
 
Dona OTEC/VATER/SIR: jméno bude zveřejněno po nakrytí, zatím dáváme k dispozici informace o něm
- žije v německu
Účastník Mistrovství světa ISPU
VPG3, AD,BH, IPO3
VÝBORNÝ, Körung 1-1-1-1, KKl. 1
HD - A + oba rodiče i prarodiče HDA
Dona Donatella GD
-do třetí generace (14) všichni předci VPG3 nebo IPO3
- 9 předků účastníků nejvyšších mistrovských soutěží
   
  Infinito Itto Goldest Danubius HD A, gratulujeme Lence a děkujeme za zprávu!
   
  4. 12. 2011
  První vrh po našem Vicemistrovi světa Frajerovi Frenkiem odchází do nových domovů! Přesto jsou někteří budoucí šampioni v chovatelské stanici Nightmare Bohemia volní!
Rezervujte si svého parťáka pro vrcholový sport nebo rodinného kamaráda. Štěňata nás při naší návštěvě velice nadchla. Jsou opravdu velice kvalitní v exteriéru i v povahách!
   
  Denny dnes nakryl další německou fenku. Pro opravdu velkou spokojenost s vrhem "G" vom kleinen Büffel se k nám opět rozjela chovatelka Nicole Dünhölter s fenkou Black Beauty vom kleinen Büffel. Beauty je účastnicí MS ISPU a má složeno BH, AD, VPG 3, IPO3, FH 2, IPO-FH a zároveň je velice hezká - Kbjsg., Kbsg., ISPU-Kbsg. +Dt.Ch., VDH-Ch., Inter-Champion!
   
  2. 12. 2011
  se v chovatelské stanici von der Talmühle narodilo 6 štěňat po našem Dennýskovi a Yes we can von der Talmühle!
   
  27. 11. 2011
  Zkoušky NZŘ v Hostivaři - rozhodčí p. Jonáš - GRATULUJEME Melanii Dedíkové a jejímu Garymu, kteří složili ZVV2 na 94-77-93 - 263 bodů!
Jelikož to bylo vlastně téměř bez treninku, je to opravdu super výkon!
   
  12. 11. 2011
  Zkoušky MZŘ Pyšely, rozhodčí pan Břetislav Ťujík
Frajer Frenkie Goldest Danubius - IPO3 - 99-94-92-285 VD - splněn kvalifikační limit pro účast na výběrových závodech ČKS 2012
Devil Denny Goldest Danubius - BH - 59, obstál
Happy Hilary Goldest Danubius - BH - 55, obstál
Graf Gerett Goldest Danubius - IPO1 - 96-78-84-258
   
  17. 11. 2011
  Devil Denny Goldest Danubius - IPO3 - 99-75-98-272 VD - splněn kvalifikační limit pro účast
na výběrových závodech ČKS 2012
Frajer Frenkie Goldest Danubius - BH - 55, obstál
   
  8. 11. 2011
  Irronico Irro Goldest Danubius DKK 0/0 (HD A)
   
   
 
ms 2011 WM ISPU 2011
  Už to sice všichni víte, ale jsme VICEMISTŘI SVĚTA !!!!!
   
  1. 11. 2011
  20. WM ISPU ve Švýcarském Lausenu bylo naše šťastné. Nejen že závod byl výborně zorganizovaný a klapal přesně jako švýcarské hodinky :-), ale přálo nám i počasí a štěstí. Původně zdánlivě nešťastný los (já č.3 a David č. 40) se ukázal být dobrým. Frenkie měl tu čest, vypracovávat v pátek brzy ráno úplně první stopu mistrovství a pan rozhodčí mu zadal přísných 95 bodů za pouze několik drobných chyb. Toto tedy byla jeho nejhorší stopa v kariéře. V pátek kolem poledne nastoupil Denny na poslušnost a pokazil opět odložení v sedě, ideální nebyla ani vysílačka. Hodně čuchal kolem sebe na dlouhodobém odložení a bylo z toho hned 82 bodů. Dennyho obrana byla excelentní. Výrazná chyba byla v pauzách při vyštěkání a nepovedený zákus na přepadu z doprovodu. Za bojovnost, tvrdot, dominaci a perfektní ovladatelnost si Denny vysloužil 94 bodů.
 
WM ISPU David WM ISPU David
 
WM ISPU David WM ISPU David WM ISPU David
   
  Sobotní brzké ráno patřilo Dennyho stopě. Na prvním lomu měl Denny díky větru problémy a ztratil spoustu bodů, bohužel následný pouze dvacetimetrový úsek nestačil k načerpání jistoty a tak se mu nepovedl ani druhý lom. Hlavně tyto chyby ho posunuly na 87 bodů. Frenkie opět kolem poledne předvedl pěknou poslušnost, kterou jsem mu pokazila já. Díky mému zaváhání si Frenkie nesedl na odložení a bylo hned 5 bodů pryč. Opět 2x nepředsedl na aportech a vysloužili jsme si jen 89.... Obrana byla super. Sice jsem musela použít druhý povel při odvolání z vyštěkání a razance na kontroláku taky mohla být lepší, ale jinak Frenkie bojoval jako lev, zákusy všechny parádní, pouštěčky i ovladatelnost... No prostě 95 bodů.
 
WM ISPU Petra WM ISPU Petra WM ISPU Petra
 
WM ISPU Petra WM ISPU Petra
   
  Nadchla nás atmosféra závodu, přátelskost všech závodníků, pořadatelů i diváků, báječné společenské večery (hlavně ten sobotní). Závěrečný ceremoniál byl úžasný a vrcholem všeho velké oslavy titulu VICEMISTRA SVĚTA 2011 pro mě a Frenkieho a totéž v družstvech, jehož členem byl i David s Dennym !!!
   
  Děkujeme moc všem našim příznivcům, kteří nám doma drželi palce, všem, kteří nám moc pomohli na místě (hlavně Jardovi Vidrnovi - jsi super teamleader! - a Renče Sakmarové za maximální přípravu a servis a v neposlední řadě Joskovi Kolouškovi Kubcovi). Děkujeme našemu týmu za pomoc a podporu, za cenné rady, za všechno - TEAM GEISLINGEN !!!! Ani na sponzory nezapomenu - KCHK, GIOM, Happy Dog, Podbrdská pobočka KCHK a hlavně firma SHERLOG a SPECIFIC !!! Díky všem za gratulace a přízeň, přeji vám zažít ten pocit na bedně - je to nepopsatelné !!!
 
WM ISPU WM ISPU WM ISPU
WM ISPU WM ISPU WM ISPU
   
  Nakonec dobrá zpráva pro všechny příznivce kníračů ! 21. ISPU WM 2012 se koná v ČESKU !!!!
   
  6. 11. 2011
  Dona Donatella Goldest Danubius s Míšou Vojtkovou splnili IPO1 na velice pěkné body! 100-90-78! Gratulujeme a jsme na vás obě hrdí!
  Dona
   
  19. 10. 2011
  Přípravy na Mistrovství světa kníračů v Lausenu vrcholí. Pomalu začínáme balit.
Včera jsme bezvadně zatrénovali s Hankou a Brunďou, díky oběma, i za večerní kulinářský zážitek :-). A teď už jen dojet ve zdraví do Německa a následně i do místa konání ve Švýcarsku. Předem děkujeme všem našim příznivcům, kteří nám budou doma držet palečky.
 
   
  16. 10. 2011
  Máme za sebou krásný víkend v Krkonoších, zakončený zkouškami, které posuzoval pan Hodek.
Jak jsme uspěli? No suprově !
Andrea Zítková si s Kipem (Cowboj z Benova Erbu) na zkoušce FPr. 3 vysloužila rovných 100 bodů !!! S Grafem Geretem Goldest Danubius si ještě složila BH.
Tatiana Smirnova s Atorisem Sheridano le Fano složila FPr. 1 na 81 bez přemětu. Bask to měl velice těžké, samé koleje a ještě v omrzlici (na horách už mrzne jen praští) se vlastně ani nedivím, že se mu nechtělo lehnout.
A další FPr.3 si složila Melanie Dedíková s Garym a to na pěkných 94 a VD. Škoda druhého úseku, který Gary odflákal díky protivětru.
Každopádně jsme spokojení a všem třem GRATULUJEME !!! Je super, když si zkoušku člověk může složit na tak krásném hřišti, jako je v Trutnově...
Díky pořadatelům za umožnění treninku.
 
 
   
  14. 10. 2011
  Narodila se první štění štěňata po našem Frajerovi Frenkiem Goldest Danubius u chovatelky Markéty Šimůnkové fence Xaře Hanno Veto (dcera vynikajícího Kastora v.d. Villa Klara). A to 4 kluci a 2 holčičky.
Podívat se na ně můžete zde
   
  3. 10. 2011
  Denny nakryl další fenku, opět z Německa. Tentokrát za ním přijela Yes we can von der Talmühle, pocházející z vynikající výstavní krve, která nepostrádá světové ani evropské vítěze. Chovatelem je Gerhard Weilbacher
   
  26. - 38. 8. 2011
  Proběhlo Mistrovství republiky ve výkonu kníračů.
  GRATULUJEME z celého srdce Andree Zítkové, které již potřetí získala titul VICEMISTRA republiky s malým kníračem Cowboyem z Benova Erbu !!!
  David s Devilem Dennym Goldest Danubius získali též potřetí 3. místo v kategorii nejvyšší.
Letošní závod byl skutečně velice těžký. Obrovské vedro sužovalo závodníky i psy po celou sobotu, nicméně se tentokrát nedalo říci, že startovní čísla 1 a 2 jsou špatný los! Naopak ! Před polednem ještě nebylo tak zle. Se startovními čísly 7 a 9 jsme nastupovali před 14. hodinou, kdy ve stínu bylo 36 stupňů. Oba naši psi tuto teplotu nesli opravdu velice špatně a poslušnost výrazně pokazili. Denny získal jen 75 a Frenkie pouhých 73 bodů. Frenkie zřejmě díky velikosti a váze nesl horko hůř. Nevypadal vůbec dobře a proto jsem se raději rozhodla ze závodu odstoupit. Bylo mi to velice líto, ale nechtěla jsem riskovat zdraví jaho a nakonec ani své.
Denny následně předvedl obranu chtivou a bojovnou, nicméně s neochotnými pouštěčkami a opět zůstával stát na figurantech. Bohužel jen 84 bodů. V sobotu v noci sprchlo, což bylo báječné. Hned ráno nám všem bylo lépe, nicméně žádná předpovězená zima se nekonala. Opět bylo jasno a sluníčko od rána hřálo. Denny předvedl výbornou práci na stopě za 97 bodů !!! Ani nestandardní terén ho nerozhodil. Jak jsme předpokládali, byl terén opravdu vysoký. Jako zpestření měl pes přechod. Začal na trávě vysoké do půlky stehen psovoda, když v trávě byla vidět jen špička Dennyho ocasu, ovšem téměř tři úseky a dva lomy si vypracoval na trávě čerstvě posekané, vysoké ani ne po kotníky. Pan rozhodčí Košťál, specialista na stopy, byl Dennyho prací nadšen a zadal mu známku výborně. Tato velice vydařená stopa ho katapultovala až na stupně vítězů.
Na závěr ještě jedna dobrá zpráva ! Devil Denny Goldest Danubius s Davidem Rohlenou i Frajer Frenkie Goldest Danubius s Petrou Rohlenovou byli nominováni do reprezentace KCHK ČR na MS ISPU 2011 ve Švýcarském Lausenu !!! Děkuje moc našemu super týmu za podporu a společné super chvíle na tomto závodě a zejména před ním. Byla to prima dovča ! Mimochodem v Ostravě Vřesině najdete naprosto parádní koupaliště !!!
   
  23. 8. 2011
  Opustila nás Kimberley Radinie......
   
  29. - 31. 7. 2011
  Koná se mistrovství německa všech plemen - VDH - DM !!! Přejeme našemu týmovému parťákovi Xerrovi v. Hatzbachtal s Nicole Beerkircher hodně štěstí !!!
   
  22. - 24. 7. 2011
  Super závod !!! Manželům Kratochvílovým a jejich týmu děkujeme za uspořádání bezva závodu. Atmosféra na CACITu se prostě nedá srovnat s žádným jiným letošním závodem. Divácká kulisa báječná, rozhodčí i figuranti vynikající, stadion, organizace závodu i ceny skvělé, doprovodný program velice zábavný, občerstvení báječné a naprosto dokonalý večírek s rautem... ! Kdo nebyl... prohloupil... ! Tento závod je o zábavě o tom, že IPO se dá dělat v pohodě a s klidem, bez jakýchkoli ... no nic, však víte.
A jak dopadli naši? David s Dennym opět neměli štěstí. Na stopě 91, poslušnost 81 (opět nula na vysílačce, k tomu chyby na aportech) a na obraně 85 (tentokrát velice neochotné všechny pouštěčky, v jednom případě na druhý povel), celkem 257 bodů a 15. místo. Táňa s Baskem super ! Složila si zkoušku IPO3 - Táňo moc gratulujeme - a s bodovým ziskem 252 si splnila nominaci na WM IDS (mistrovství světa dobrmanů). Lence nevyšla poslušnost a skončila 32. Derek předvedl vynikající stopu za 88 bodů. Bohužel nezískal nic za druhý předmět, protože byl ze stopy zřejmě odtažen myší a nebyl nalezen (ani kladečem). Dery nám na stopě udělal velkou radost !!! Fotečky dodáme ! Podrobné výsledky na www.cacit.cz
   
  20. 7. 2011
  TEAM GEISLIGEN - fotogalerie ze společného treninku v Praze, které jsem slíbila dodat najdete ZDE
Autorem foteček je Ute Baur :-). Děkuji tímto všem ZKO, které nám umožnili trenink na jejich ploše.
   
  CACIT Dobříš - ve dnech 22.-24.července 2011 se bude konat velký mezinárodní závod dle IPO3, kde je přihlášeno 49 psů různých plemen (19 NO, 19 BOM, 3 RTW, 4 DOB, 2 BOX a 2 knírači). Z našeho týmu se tohoto závodu zúčastní David s Devilem Dennym Goldest Danubius, Lenka Vrabcová s Dark Derekem Goldest Danubius a Táňa Smirnova s dobrmanem Atorisem Sheridano le Fano. Další informace a průběžné výsledky najdete na www.cacit.cz
   
  DOGMANIA 2011 - super tábor za námi! Tábor se mimořádně vydařil !!! Moc děkuji Hance Šustrové a Milanu Brunovskému, kteří rozšířili řady instruktorů a umožnili ještě mnoha dalším na tábor přijet a užít si ho. Kristýna Másliková opět prefektně vedla Obedinci. Kristýn, díky a hodně štěstí s miminkem !!! Melanie, velké díky, žes tábor opět pořádala, žes nám všem zařídila boží dovču a doufám, že příští rok bude Dogmania pokračovat i s naší účastí :-) !!!
Fotogalerii od Mel najdete zde
 
tabor tabor tabor
tabor tabor tabor
   
  Štěňata po DENNYM k odběru !!!
- chovatelská stanice www.hannahmoravia.cz - psi i fenky, ideální na sport i do rodiny, vynikající původ, velice rozumná cena
- chovatelská stanice www.blackmoore.de - nabízí psa a fenku, nádherná štěňata vhodná na výstavy nebo jako kamarád
- chovatelská stanice www.vomkleinenbueffel.de - nabízí psy a fenky, ideální na sport, oba rodiče mají složeny nejvyšší zkoušky
  stene
   
  30. 6. 2011
  Přejem všem účastníků MMČKNO v Mrákově hodně štěstí, bodů a zábavy !!!
   
  28. 6. 2011
  Dark Derek Goldest Danubius dnes nakryl velice kvalitní výstavní fenu Freyu Nergal, dceru dvou světových vítězů ! Na informace a fotky se můžete podívat na webu majitelky.
   
  28. 6. 2011
  Jsme moc rádi za veřejný komentář k práci Dennyho na VZ ve Staňkově z pera pana rozhodčího Zimka ! Můj článek se sice až tak moc konkrétně Dennyho netýkal, ale přesto jsme za tuto reklamu rádi. Zmíněná videa najdete na této straně, ale výrazně níž. Moc nás potěšilo,že přeci jen viděl jeho: "razantní nástupy do zákroků" jak píše, je jen škoda, že je nezmínil i v hodnocení přímo na závodě.Co na Dennyho videu neuslyšíte je zmiňované výrazné vrčení v zákusech. To totiž dělá Frenkie a je tím velice dobře znám. Ovšem chápeme, že po tak dlouhé době mu musí oba psi již splývat. Nedostatky v poslušnosti ponechám bez komentáře, jsou na videu dobře vidět a jsme si jich vědomi. Co však budu komentovat, je nařčení Davida z demonstrativního nepodání ruky rozhodčím. Na přiložené fotce vidíte, že se rozhodčím skutečně nevyhnul a je vám jistě jasné, že v prostředku řady nezačal, ale vzalo to pěkně z kraje a rozhodně nikho nevynechal! Není to totiž jeho styl !
 
Stankov David Stankov Denny
   
  26. 6. 2011
  Gambler Grim Goldest Danubius s psovodem Václavem Kubelkou složili zkoušku VPG1 na 97-94-96 = 287 VÝBORNĚ !!! Gratulujeme !
   
  22. 6. 2011
  se Black Beauty vom kleinen Büffel narodilo 9 štěňátek. Deny je tedy opět otcem, tentokát má 4 kluky a 5 holčiček. Na aktuální informace a fotečky se můžete podívat zde.
 
stenata stenata
   
  16. 6. 2011
  Dona Donatella Goldest Danubius s Míšou Vojtkovou složili FPr.2. Gratulujeme Míšo !
   
  Štěňata k odběru po našem Dennym má chovatelská stanice Hannah Moravia
 
   
  11. - 12. 6. 2011
  Strávili jsme báječný víkend u našich přátel. Výborný trénik, super atmosféra a vynikající jídlo nás nadchlo. Hlavně jsme velimi šťastní a dojatí oficiálním ceremoniálem našeho zařazení do TEAMU GEISLINGEN. Kromě krásné bundy (s ovčákem a maliňákem na zádech :-D) jsme skvěle oslavili i nominaci našeho člena na mistrovství německa všech plemen v červenci ! (Nicole Beerkircher s Xerrem v. Hatzbachtal - ano tatínek našich štěňat je opravdu borec)
Fotogalerii s mnoha povedenými fotečkami od Ute Baur najdete zde
 
   
  28. 5. 2011
  byl pro naší chovatelskou stanici opravdu velký den!!!
Konala se Oblastní klubová výstava kníračů v Braníku:
Graf Gerett GD - V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější velký knírač
Gambler Grim GD - V1, ČKŠ
Dark Derek GD - V1, ČKŠ
Hatrick Hasko GD - V2, res. ČKŠ
Happy Hilary GD - V2, res. ČKŠ
  Geret Bráník
   
  Dále se konala BONITACE velkých kníračů:
Graf Gerett GD - 00/7A/6
Hatrick Hasko GD - 00/5A/5
Happy Hilary GD - 00/5A/5
Hexerro Hero GD - 00/7A/5
Hannibal Lecter GD - 00/7A/6
   
  A v neposlední řadě se narodila první štěňata po Dark Derekovi GD a Genial Grace Radinie v chovatelské stanici RADINIE. Štěňata jsou vhodná na sport i do rodiny. Narodilo se 5 miminek - 3 kluci a 2 holčičky. Přejeme hodně štěstí a už se těšíme na osobní setkání :-).
   
  20. - 22. 5. 2011
  Proběhl výběrový závod MSKS v Jihlavě. Denny s Davidem si jeli pro nominační body na MS ISPU. Chtěl si přivést 260. Opět to začalo nešťastným sudým číslem 26. V sobotu před polednem stopa a v neděli dopoledne zbytek. Na stopě nebyl Denny vůbec ve své kůži. Nedokázal se zkoncentrovat a vybojoval jen 84 bodů. Pokazil dva lomy a udělal hrubou chybu na prvním úseku, když se vrátil až k Davidovi a znovu se rozešel. V neděli se již dařilo lépe. Bylo velice teplo a celé dlouhé dlouhodobé odložení :-) proležel na přímém slunci. Naštěstí se dokázal soutředit na nepokazit chůzi, tedy až na skupinku, kde si počuchal po zemi. Udělal skutečně krásná odložení, prvně v životě všechny ny výborně! Aporty ... volný hodil David snad 30 metrů. Neskutečná dálka, Neměl úplně čisté sebrání, ostatní dva velmi pěkné. U všech třech však mohlo být rychlejší přiřazení k noze. Už toho měl plné zuby. Nepovedla se vysílačka, kdy vyběhl na maketu.... Obrany byla tentokrát ve znamení perfektní ovladatelnosti. Chyboval jen v zákusu na přepadu z doprovodu a hlavně mohl rychleji pouštět. Moc nás potěšil razancí na kontroláku, i diváci ho ocenili potleskem... A jak to dopadlo? No jistě ! 260 bodů :-D. Odkaz na fotogalerii od Aknel
 
   
   
  13. - 15. 5. 2011
  jsme si udělali výlet do německa. V neděli pak David figuroval zkoušky na tamním cvičáku. Celý víkend vládla bezvadná nálada, a zkoušky splnili všichni kteří nastoupili. Na obraně pak měli 97.95,94,92,89 a 80 bodů. Super výkon, všem účastníkům gratulujeme!!! Fotogalerii a podrobné výsledky najdete zde
   
  11. 5. 2011
  odjíždí naše kamarádka Martina Aronová a fenkou Enita Laguna Nova na mistrovství světa dobrmanů v Itálii. Martino držíme pěsti !!!
   
  8. 5. 2011
  Renata Lotarová-Kotoučová :-D s boxerem Lotarem od Morového sloupu splnila ZVV1 (82-88-92=262)... Renčo moc gratulujeme !!! Jsme rádi, žes to nevzdala !
   
  7. - 8. 5. 2011
  Proběhl výběrový závod na mistrovství německa PSK. Zúčastnili se dva naši přátelé, kolegové z pomyslného "týmu"
Xerro v. Hatzbachtal s Nicole Beerkircher (otec našich štěňat z H a I vrhů) A - 94, B- 92, C - 98 = 284 výborně 1. MÍSTO !!!
Clemens v. Hassel s Carmen Klaiber A - 84, B - 87, C - 94 = 265 dobře
Gratulujeme !!!!
   
  6. 5. 2011
  V chovatelské stanici www.blackmoore.de jsou volné 3 fenečky po našem Dennym ! Na jejich webu si můžete prohládnout fotečky video plné neustále vrtících černých koulí... :-D
   
  1. 5. 2011
  Už je to jasné !!! Frenkie postoupil na mistrovství republiky všech plemen a to z 31. místa !!! Závod se bude konat na podzim...
   
  23. 4. 2011
  proběhla OKV v Mladé Boleslavi, za Goldesťáky bojovali dva mladíci:
Hannibal Lecter GD - V1 (udělaní titulu zabránila pouze nevhodná kondice psa)
Hexerro Hero GD - V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz, Nejkrásnější v plemeni, Nejkrásnější velký knírač
Oběma majitelkám moc gratulujeme!
  Hero
   
   
  22. 4. 201ěě1
  Denny dnes nakryl další fenku ! Tentokrát k nám přijela fenka z Německa, jménem Black Beauty (IPO3, FH2, IPO-FH, šampionka Dt, VDH, PSKatd). Všechny další informace o ní a její původ najdete zde
   
  16. - 17. 4. 2011 Krchleby
  Zúčastnili jsme se výběrového závody ČKS. Frenkie byl úspěšnější, získal 263 bodů (96-79-88) a splnil si bodíky na mistrovství světa kníračů. Dennymu se moc nezadařilo, resp. byl příliš veselý, a získal jen 240 bodů (97-73-70). Přikládáme videa obou psů z obran i poslušností. Celý závod byl díky počasí a naší partě fanoušků prima. Děkujeme týme za podporu !!! Ubytování bylo super, krb je prostě bomba k večernímu posezení... a popití... :-). Náladu nám nepokazilo ani Frenkieho nepuštění na kontroláku (které nás stálo hranici VD) ani jeho chorobné nepředsednutí na aportech (všech 3 :-))) či pokažená vysílačka u obou, dokonce ani Dennyho vylomeniny v přechodech mezi cviky poslušnosti a nakonec ani jeho neposlušnost na obraně. Náladu nám pokazilo hodnocení Dennyho obrany panem rozhodčím Zimkem, který strhal spoustu bodů za jeho bojovnost v zákusech, s tím, že to považuje za nervozitu. Je to tak.... Ze všech zákusů pokazil jen ten na kontroláku, kde se díky razanci dostal až na poloviční, ovšem rychle si opravil i ten. Krásně odpouštěl, oběhl všechny makety..... No uvidíme jak jeho výkon ohodnotí jiný rozhodčí na závodě v Jihlavě, kam se chystáme.
 
Frenkie poslušnost Frenkie obrana
Denny poslušnost Denny obrana
   
  31. 3. 2011
  se narodila další štěňata po Dennym - tentokrát 8 miminek ve složení 3 psi a 5 fen. Gratulujeme Inyale a Heike ! Na fotečky a video se můžete podívat ZDE
   
  19. - 20. 3. 2011
  Máme za sebou další super víkend u našich přátel v Geislingenu. Fotečky zde.
   
  17. 3. 2011
  Pořádáme letní výcvikový tábor. Zajistili jsme druhou výcvikářku Hanku Šustrovou a dalšího figuranta Milana Brunovského!!! Přijímáme tedy ještě přihlášky na všestanný výcvik.
   
  16. 3. 2011
  Narodila se další štěňata po Dennym, tektokrát v chovatelské stanici Hannah Moravia.
   
  14. 3. 2011
  ŠTĚŇATA NA PRODEJ !!! Ještě 3 fenky po našem Dennym jsou na prodej v chovatelské stanici "z Bedýnky" tel.: 603 256 318, FBlatonova@seznam.cz
 
   
  27. + 28. 1. 2011
  ..........hlavní potíž života je v tom,že člověk musí neustále volit mezi více možnostmi.....
a Já těch možností opravdu více měla. Něco uvnitř mi říkalo,ať zabojuji proti pochybnostem a obavám. Ať si zachovám svoji svobodu se rozhodnout a nenechám se ovlivňovat myšlenkami jiných.
V životě jsem toho už zažila hodně a vím, že neexistuje žádná záruka. Slova mohou pomíjet, přátelství se mohou časem rozpadat, ale sliby, ty se mají dodržet! Já jsem svůj slib dodržela a musím poděkovat Petře a Davidovi, že jsem nezradila sama sebe.
Děkuji Peťo, že jsi se starala. Že jsi mi pomohla se rozhodnout. Že jsi nakonec vybrala toho nejlepšího tátu pro naše štěňata. Tys mu věřila a on ti to vrátil. Děkuji kolik jsi tomu věnovala času a sil. Děkuji za Donču, žes jí poskytla zázemí. Za ty noční smsky a můj klidnej spánek. Děkuji za těch třináct krásných zdravých mimin. Za tu péči, kterou jsi jim věnovala. Mohla jsem si užít to jejich nejkrásnější období. Nemusela jsi dělat nic navíc, ale vím, žes to dělala...!
Děkuji Davidovi, že tam byl. Za podporu, kterou nám dával. Děkuji, že se pustil do boje s větrným mlýnem, který se nám to snažil hodně pokazit. Myslím,že nakonec to byla neplánovaná zkouška slov, přátelství a slibů. A jak jsme v ní obstáli?
Je o čem mluvit, přátelství trvá a máme nový slib. ....hodně lidí má sílu na kritiku,ale málo nás dokáže najít sílu poděkovat....
Petro a Davide děkuji. Michaela s Dončou
   
  27. + 28. 1. 2011
  Denny nakryl další fenku ! Jedná se o exteriérově velice kvalitní fenku s velmi zajímavým zahraničním původem Inyala von Blackmoore (výborná, CAC, HDB, AD, BH, Fpr1, VPG 1, FH2 ), která k nám přijela z Německa.
Informace o chovatelce a fence, včetně fotografií naleznete na webu www.blackmoore.de
  iny
   
  22. 1. 2011
  dnešní trenik obrany byl plný "leteckých výstupů"
   
  20. 1. 2011
 
STENATA

DENNY se stal hrdým tatínkem ! V chovatelské stanici Z Bedýnky se mu narodil 1 syn a 6 dcer !!! Gratulujeme mamince Floranc k miminkům a přejeme milující majitele a šťastný domov. Rezervaci štěněte a další informace o tomto vrhu naleznete zde.

 

 

   
  VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA JIŽ MAJÍ NOVÝ DOMOV !!! Děkuje za zájem a přejeme šťastnou ruku při výběru u jiného chovatele.
   
  19. 1. 2011
  na webové stránky Českého kynologického svazu byly vloženy startovní listiny Výběrových závodů pro letošní rok. Oba naši psi startují 16. - 17. 4. ve Staňkově. Přijeďte si zafandit!
   
  18. 1. 2011
  Denny dnes nakryl fenku z vynikající pracovní krve, sestru trojnásobného mistra světa kníračů, GRACE con Todos los Santos majitele Jardy Strnada. Další informace získáte a rezervovat si štěně můžete u chovatele.
   
  17. 1. 2011
  Hattrick Hasko GD má HD A, ED 0 - gratulujeme!!!
   
  Nové fotky Xerra - otce našeho I vrhu
 
Xerro Xerro